Hefei Mileer Down Products Co., Ltd.

Rreth Nesh

Hefei Mileer Down Products Co., Ltd.
Hefei Mileer Down Products Co., Ltd. është një prodhues i lëndëve të para të rosave dhe patës në Kinë, i themeluar në vitin 1995 dhe ndodhet në Hefei City, Provinca Anhui.
WechatIMG13
Mileer Down ka një grumbullim, prodhim, përpunim dhe ruajtje të standardizuar prej 20,000 metrash katrorë.Ndërmarrje moderne poshtë.ne i përmbahemi filozofisë së biznesit të "mbijetesës me në qendër klientin, me bazë cilësinë", kuptojmë fort standardin evropian, standardin amerikan, orën japoneze dhe standardet e tjera të ndryshme të down. Kapaciteti prodhues i kompanisë ka fituar vlerësime unanime nga klientët në shtëpi dhe jashtë vendit, dhe shkalla e njohjes së produktit ka arritur në 100%.

Mbledhja e produkteve

Kategoritë

Markat

Ne mbajmë
  • partner04
  • partner02
  • partner05
  • partner06
  • partner07
  • partner08
  • partner09
  • partner01
  • partner10
  • partner03